English

اطلاعیه موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1396

با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله ای خواهد بود. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه های پذیرنده دانشجو صورت می گیرد. در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان مي‌رساند:

1- تکمیل فرم ثبت نام و تحویل مدارک مربوطه:
داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حد نصاب (تراز بالاي هزار) اعلام شده سازمان سنجش می توانند از روز دوشنبه مورخ 96/03/01 لغایت شنبه 96/03/06 به همراه فرم تکمیل شده و مستندات مربوطه به دفتر تحصیلات تکمیلی موسسه مراجعه نمایند. عدم مراجعه درتاریخ اعلام شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه این موسسه می باشد.

مدارک مورد نیاز:
1- فرم تکميل شده درخواست پذيرش و فرم توصيه نامه (فايل پيوست)؛
2- ارائه تصوير كليه سوابق تحصيلي مربوط به فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي و مدارك مندرج در فرم درخواست پذيرش؛
3- ارائه اصل و تصويرتمامي صفحات شناسنامه، پشت و روي کارت ملي و يک قطعه عکس 4*3 پشت نويسي شده؛
4-ارائه اصل و تصوير کارت پايان خدمت يا معافيت دائم؛
5- تصوير کارنامه آزمون سنجش(Ph.D) سال 1396؛
6- اصل و رونوشت مدارک کارشناسي و کارشناسي ارشد (منظور از مدرك، دانشنامه، گواهينامه پايان تحصيلات يا نامه معرفی به نظام وظيفه)
7 دانشجوياني كه دفاع از پايان نامه كارشناسي ارشد خود را انجام داده ولي هنوز موفق به تسويه حساب نشده اند، گواهي مبني بر دفاع ارائه نمايند.
8- دانشجوياني كه مشغول به تحصيل در دوره كارشناسي ارشد مي¬باشند لازم است گواهي اشتغال به تحصيل دوره كارشناسي ارشد خود را ارائه نمايند.
9- چکيده پايان نامه‌هاي کارشناسي و کارشناسي ارشد؛
10- تصوير ريز نمرات کارشناسي و کارشناسي ارشد؛
11- مدرك زبان (IELTS –TOLIMO-TOEFL-MSRT و ...) داراي اعتبار؛
12- تصوير مقالات ISI، علمي و پژوهشي و كنفرانس‌ها؛
13- تصوير جلد كتاب تأليف يا ترجمه شده؛
14- تصوير گواهي ثبت اختراع؛
15- تصوير گواهي رتبه المپياد و جشنواره ها؛
16- اصل فيش واريزي به مبلغ 800/000 ريال به حساب سيبا نزد بانك ملي به شماره 2172249001006 شعبه ميدان هروي كد 274 بنام تمركز وجوه درآمدهاي اختصاصي موسسه پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش؛
17- اصل حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهميه مربيان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛
18- ارائه گواهي ايثارگري براي داوطلبان ايثارگر كه مورد تائيد مرجع صادر كننده باشد.
تمام مدارک می بایست در بازه زمانی دوشنبه 96/03/01 لغایت شنبه 96/03/06 تحویل تحصیلات تکمیلی موسسه گردد (ارائه اصل مدرک برای تطبیق با تصویر الزامی است)(خواهشمند است تمامی مدارک را اسکن کرده و فایل اسکن شده را نيز تحویل تحصیلات تکمیلی نمایید).
لازم به ذکر است اصل مدارك شناسنامه، کارشناسی و کارشناسی ارشد را براي تطبیق در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. و همچنین سایر مدارك مورد نیاز متعاقباً از طریق سایت اعلام خواهد شد.
2- مصاحبه تخصصی:
مصاحبه از ساعت 09:00 لغایت 17:00 روز یکشنبه مورخ 96/03/07 انجام خواهد شد.
لازم است متقاضیان طبق برنامه زمان بندی اعلام شده موسسه در محل برگزاری جلسه مصاحبه حضور یابند.

3-شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:
احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (1) و (2) آزمون نیمه متمرکز دکترا سال 1396

4-محل برگزاری مصاحبه یا آزمون تخصصی:
تهران، بزرگراه صياد شيرازي شمالي، خروجي لويزان، ميدان حسين آباد، خيابان وفامنش، نبش كوچه شمس،‌ پلاك 55، موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش، طبقه چهارم.

5-خلاصه مراحل پذیرش:
- تکمیل فرم شماره 1.
- ارائه فرم تکمیل شده و مستندات مربوطه به تحصیلات تکمیلی در بازه زمانی دوشنبه 96/03/01 لغایت شنبه 96/03/06 از ساعت 09:00 تا 12:00
- شرکت در جلسه مصاحبه در تاریخ 96/03/07 طبق برنامه زمانبندی. ( برنامه زمانبندی متعاقباً در سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد)

6- اعلام نتایج توسط دانشگاه
پس از انجام مصاحبه تخصصی با کلیه دعوت شدگان و بررسی دقیق سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان مذکور، نتایج براساس نمره آزمون سازمان سنجش آموزش کشور، سوابق آموزشی (10%)، نمره سوابق پژوهشی (10%) و نمره مصاحبه (30%) محاسبه و به سازمان سنجش اعلام میگردد.


تذکر مهم: کلیه داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به اتمام برسانند و در ردیف پذیرفته شدگان موسسه قرار گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.تاریخ ایجاد: سه شنبه 26 ارديبهشت 1396
آخرین بروز رسانی: چهارشنبه 3 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1094

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش می باشد. 2016 ©
طراحي پرتال|طراحي پورتالطراحي پرتال (طراحي پورتال): آرانا نتورک